Eskişehir Çilingir Üniversite

Eskişehir Çilingir Üniversite | Eskisehircilingir.Net

Çilingir servis araçlarımızla eskişehirde kapı açma çilingir hizmeti veriyoruz

Eskişehir Çilingir Üniversite

Eskişehir anadolu ve osmangazi olmak üzere 2 ayrı üniversitesi ile bir ögrenci kenti olma yolunda ilerleyen gözde şehirlerden birisidir. Eskişehir çilingir olarak biz bu her iki üniversitemizin bulunduğu alanlardaki ev kapıları, işyeri kapıları, oda kapı kilitlerinin arıza ve kilitli kalma durumlarında kilit açma ve çilingir hizmetlerini veriyoruz. Bu nedenle üniversite çilingir ihtiyacınızda bizi arayabilirsiniz.

Üniversitelerin bulunduğu mehallelere, anadolu üniversitesine yakın bağlar bölgesi eskibağlar, yenibağlar bahçelievler mahallesi ve hatboyu mevkileri ile osmangazi üniversite civarı büyükdere, göztepe, gültepe ve yıldıztepe gibi alanlarda da çilingir hizmeti vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu açık çilingir yada gece geç saatde kapıda kaldığınızda size hizmet verebilecek anahtarcı olarak bizi arayabilir ve anahtar kilit problemlerinizde bizden usta talep edebilirsiniz.

Eskişehir Üniversite Çilingir Numaraları

Üniversitelerin bulunduğu mahallelerde anahtarcı çilingir ihtiyacınızda yandaki numaralardan bizleri arayabilirsiniz

İş yerimiz merkez akarbaşı mahallesinde olup her 2 üniversiteye araçlarımız ile 10- 15 dk gibi bir sürede servis hizmeti vermekteyiz. Firmamızda ise ev anahtarlarının çoğaltılması, anahtar ve kilit satışı, uzaktan kumanda kopyalama, garaj bariyer ve otopark kumandalarının pil değişimi ile kapılara hırsız alarmları satış hizmeti vermekteyiz

Ekleme