Eskişehir Çilingir Fatih

Eskişehir Çilingir Fatih | Eskisehircilingir.Net

Çilingir servis araçlarımızla fatih mahallesinde de çilingir hizmeti veriyoruz

Eskişehir Çilingir Fatih

Fatih mahallesi eskişehirin en eski mahallelerinden ve tek katlı binalara sahip olan bir bölgesi iken artın bu tek katlı bahçeli binaların yerini günümüzde apartman daireleri aldı ve almayada devam ediyor. Yeni yapılan binalar rahatı ve konforu size sağlarken bu getirilerin yanında yeni bina bile olsa bir takım pürüzlerlede karşılaşabiliyorsunuz.

Apartmanlarda veya apart dairelerde en sık görülen problemlerden bir tanesi amerikan kapı kilitlerinin arıza yaparak dışarıdan açılmamasıdır. Fatih çilingir ihtiyacınızda bu gibi durumlarla karşılaşanlar bizleri iletişim numaralarımız aracılığı ile arayarak amerikan kapı kilitlerini açtırmak istiyorlar. Bunun dışında çelik kapılarda en çok görülen ikinci bir hata ise anahtarı içeride unutmak yada kapı kilidi üzerinde unutarak kapıyı kapatmak geliyor. Bunun içinde yine bizimle iletişime geçen fatih mahallesi sakinleri çelik kapı çilingir olarak bizden yardım almaktadırlar.

Fatih Çilingir Telefon Numarası

Fatih mahallesinde anahtarcı çilingir ihtiyacınızda yandaki numaralardan bizleri arayabilirsiniz

Eskişehir merkezde olan işyerimiz senelerden beri usta çilingirleri yardımı ile kapıda kalanlara çilingirlik hizmeti vermenin dışında işyerimizde yedek anahtar oluşturma hizmetide vermekteyiz. Anahtar ve kilit satışı birçok markanın özel kilitleri hırsızlara karşı koruma sistemleri yine ürün gamımızda yer alan diğer ürünlerimizdendir. Hırsızlara karşı alarm sistemi, immobilizer oto anahtarı çoğaltma, otomasyon sistemlerinde kullanılan uzaktan kumandaların çoğaltılması gibi hem mekanik hemde elektronik anahtarları bünyemizde çoğaltmaktayız. Bu ürünler hakkında detaylı bilgiyi ürünlerimizi incelerken alabilirsiniz. Bunun için sizleri işyerimize bekliyoruz.

Ekleme