Eskişehir Çilingir Orta

Eskişehir Çilingir Orta mah. | Eskisehircilingir.Net

Çilingir servisimiz orta mahallede çilingir ve anahtarcı hizmeti veriyor

Eskişehir Çilingir Orta mahalle

Eskişehir de en eski yerleşim yerlerinden birisidir orta mahalle. Eskişehir’in ilk kuruluş yeri odunpazarıdır ve odunpazarı evleri olarak bilinen tarihi osmanlı evlerinin bulunduğu bu bölge ve bu bölge sınırları içerisinde yer alan orta mahalle ilk kurulduğu günden bu yana tarih kokuyor desek yeri vardır. İçerisinde birçok medeniyet yaşamış olan eskişehir’in en gözde ilçesinden birisi olan odunpazarı ilçesinin tek anahtarcısı olarak orta mahalle çilingir hizmetlerinde gece ve gündüz sizlere hizmet sağlamaktayız.

Eskişehirde birçok mahalleye servis sağlayan ekibimiz ile orta mahalle sakinlerinin çilingir ihtiyaçlarında kapı açma, kilit açma ev kapı kilidi çelik kapı kilitleri açma ve kilit değişimleri, oto çilingir, kasası çilingir ve amerikan kapıların topuzlu kilitlerini ustalıkla açıp tekrar kullanılabilir hale getirmekteyiz. Tüm bu hizmetler için ise yapmanız gereken sadece bize eskisehircilingir.neteskisehircilingir.net sitemiz üzerindeki numaralardan ulaşmaktır.

Orta Mahalle Çilingir Telefon Numarası

Orta mahallesinde anahtarcı ihtiyacınızda yandaki numaralardan bizi arayabilirsiniz

Firmamız eskişehir’in en eski semti olan odunpazarı ilçesinde atatürk bulvarı (Hasan Polatkan) üzerindeki işyerinde sizlere anahtar kopyalama, çelik kapı ve ev kapı kilitlerinin şifreli anahtarlarının yedeklenmesi, Ahşap ve çelik kapı kilidi satışı, amerikan kapı kilit çeşitleri, elektronik anahtarların yedeklenmesi ve çipli oto anahtarlarını kopyalama gibi elektromekanik anahtar çoğaltma hizmeti vermektedir. Bunun yanında işyeri ve ev alarm sistemleri ve hırsıza karşı koruma sistemleri satış ve montajı ile hizmetinizdeyiz.

Ekleme