Göstergeç Sistemi Anahtar Fiyatları

Göstergeç de Kampanyalı Fiyatlar Eskişehir Çilingir de

Göstergeç Sistemleri Ürünlerimiz Fiyatlarımız

GÖSTERGEÇ Manyetik Anahtar Satış Fiyatları

Klasik anahtar sistemini rafa kaldıran anahtarsız geçiş sağlayan göstergeç sistemlerinin manyetik anahtarlarıdır. Manyetik anahtar master kart ile yetkilendirildikten sonra ukuyucuya 5-10cm yaklaştırılmak sureti ile kullanılan alanın kapısını anahtarsız ve pratik bir şekilde açmanızı sağlar. Okuyucuya yaklaştırılmayan anahtarlar pasif durumdadır. Dışı plastik kaplama olan manyetik anahtarlar sudan ve çarpmalardan etkilenmezler ve uzun ömürlüdürler. 1 adet manyetik anahtarlık 1’den fazla göstergeç cihazına tanıtılarak oradaki sistemlerde de kullanılabilmesi sağlanmış olur.

Göstergeç Anahtar Fiyatları adede göre 8,00 tl – 7,75 tl – 7,50 tl olarak belirtilmiştir. Size en uygun kullanıcı kişi sayısına göre fiyat alınız.

GÖSTERGEÇ Manyetik Kart Satış Fiyatları

Göstergeç sisteminde kullanılan manyetik kartlardır. Göstergeçin kullanıldığı kapılarda sisteme master card ile tanıtılarak kartlı geçiş sağlanmış olur. Giriş ve çıkışlarda anahtarsız kartlı geçiş manyetik kart ihtiyacınızda iletişime geçebilirsiniz. Göster geç kart fiyatları adede göre değişmektedir. Göstergeç Kart birim fiyatı 10,00 tl dir. Toplu alımlar için fiyat alınız.

Göstergeç Manyetik Okuyucu Cihaz

Göstergeç manyetik okuyucu cihazı adaptörsüz olarak satmaktayız. Elektrik bilginiz varsa kullanılacak yerdeki 12V zil trafo çıkışlarını kullanarak göstergeç kartlı kilit bağlantısını yapabilirsiniz. Yada elinizde bulunan 12v Trafo ile bağlantı yapmanız mümkündür.

Adaptör ve trafo ücreti ödemeden en ekonomik şekilde göstergeç sistemi kurulumu yapabilmeniz için kısa bir süreliğine Göstergeç Manyetik Okuyucu Cihaz Sadece: 200.00TL dir.

Ürün içeriği olarak içinde sadece manyetik okuyucu cihaz ve yetkilendirme yapmak için master Card çıkmaktadır. Göstergeç Anahtar 8,00 tl den, Manyetik Kartlar ise 10,00 tl den tek olarak satılmaktadır. Apartman ve siteler için veya toplu alımlar için fiyat alınız.

Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir

Şehir Dışı İçin Faturanız Ürünlerle Birlikde Kargo İle Gönderilir

Toptan Göstergeç Sistemi Ürün Satışımız Vardır

Ürün Satışı Yaptıgımız İller; Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, KahramanMaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Urfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak

2 Yorumlar

  1. Erol Çam 25 Kasım 2021

Ekleme