Eskişehir Çilingir Merkez

Eskişehir Çilingir Merkez | Eskisehircilingir.Net

Çilingir servisimiz eskişehir merkezde anahtarcı çilingir kapı açma hizmeti veriyor

Eskişehir Çilingir Merkez

Senelerini anahtar kilit hizmetlerine harcamış olan bir firma olarak biz eskişehir merkezdeki çilingir ihtiyacınızda sizlere kapı kilit açma konusunda hizmet veriyoruz. Gün geçtikçe teknoloji değişmektedir. Hırsızlar ise kapı kilitlerini açmak için kendilerini sürekli geliştirmekte oldukları için bu teknolojinin gelişimi ile birlikde hırsızlara karşı kapı ve kilit sistemleride değişmektedir. Sizin kapınız ne marka olursa olsun kilitleriniz ne özellikde olursa olsun biz usta çilingirlerimiz ile ahşap ve çelik kapıları hasar vermeden açıyoruz.

Elimizdeki çilingir malzemelerimiz ile birçok kilidi hasarsız açıyor ve kapıda kalanlar için en kısa sürede hizmet sağlıyoruz. Uzun yıllardır eskişehir halkına çelik kapı kilidi açma, amerikan topuzlu kilit açma, çelik para kasası açma ve oto çilingir hizmetleri veren eskişehir çilingir firmamız sizlere www.eskisehircilingir.net sitemiz üzerindeki iletişim numaralarımızdan ulaşmanız durumunda hafta sonu ve gecede çilingirlik hizmeti vermektedir.

Eskişehir Çilingir Telefon Numarası

Eskişehir merkezde anahtarcı çilingir ihtiyacınızda yada kapı anahtar ve kilit değişimi için yandaki numaralardan bizleri arayabilirsiniz.

Yerimiz eskişehir merkezde olup servis elemanlarımız çilingir araçlarımız ile sizlere en kısa sürede gelebilmek için çalışmaktadır. Bu dış hizmetlerin yanısıra işyerimizde anahtar kilit ve elektronik kilit sistemleri anlamında da hizmet vermekteyiz.

Ev ve iş yerlerinin düz ve şifreli anahtarlarını kopyalama, çelik para kasaları için kasa anahtarı çoğaltma, çipli araçların immobilizer elektronik anahtarlarını yedekleme kartlı geçiş sistemlerinin kart ve manyetik anahtarlarını göstergeç anahtarlarını çoğaltma, elektronik makinalar ile elektronik yazılımlı çipleri kopyalama, uzaktan kumanda sistemleri, otomasyon ve garaj kapıları için uzaktan kumanda satışı ve kopyalanması, kepenk kumandası çoğaltma, bariyer otopark girişi ve otomatik kapıların kumanda ve alıcılarının satış ve çoğaltımı gibi elektronik anahtar yedeklemelerini de başarılı bir şekilde yapmaktayız. Bunların dışında güvenlik ve konfor adına bina girişlerine kartlı giriş sistemi, hırsızlara karşı kapı koruma hırsız kilit sistemleri, hırsız alarmları, uzaktan kumandalı kapı kilidi ve parmak izi ile çalışan yerli marka ürünlerin satış ve servisliğini de yapmaktayız.

2 Yorumlar

  1. Nihat Uysal 16 Kasım 2021

Ekleme