Eskişehir Büyükdere Mahallesi Çilingir

Eskişehir çilingir olarak firmamız servis araçları ile ve motorize çilingir ekibi ile tüm Eskişehir’de, başta Odunpazarı bölgesi büyüdere çilingir anahtarcı ihtiyacı olan mahalle sakinlerinin hizmetinizdedir. Kapıda kalacağınız zaman belli olmadığı ve anahtar kilidinizin ne zaman arıza çıkartacağını bilemediğiniz için bize her daim ihtiyacınız olabilir. Bunun için biz de size her an yardımcı olabilmek için hafta içi ve hafta sonu da hizmet veriyoruz. 20 yılı aşkın bir süredir Atatürk Bulvarı üzerindeki iş yerimizden tüm Eskişehir’e baba mesleğimiz olan Anahtarı – Çilingir hizmetlerini vermekteyiz.

Eskişehir büyükdere mahallesi çilingir anahtarcı hizmetleri için bizi iletişim sayfamızdaki veya sayfanın üst kısmındaki tıkla ara butonunu kullanarak da ulaşabilirsiniz. Telefonlarımızı rehberinize mutlaka kaydediniz lazım olabilir. Kapıda kaldığınızda size en yakın çilingir olarak hizmet vermek adına çalışmaktayız. Bu yüzden size 10 – 15 dk gibi kısa sürede ulaşabiliyoruz.

Eskişehir Tepebaşı Semti ve Odunpazarı semti geneli tüm mahallelerde hizmet verecek potansiyelde çalışan firmamız kilitli kalan ve kilidi arıza yapmış olan anahtar ve kilitlerin değişimini yapmaktadır. Anahtarı içinde yada bagajında unutulan araç kapılarını oto çilingir ustalarımız maymuncuk kullanarak açabilmektedir. Tüm bu ve buna benzer anahtarcı çilingir faaliyetleri için hemen arayarak ustalarımızı adresinizi yazdırarak işleriniz için usta talep edebilirsiniz.

Tek olan anahtar risk olduğu için yedek immobilizer çipli araba anahtarları, para kasası çelik kasa anahtarı yedekleme ve kapı anahtarı çoğaltma işlerinizde firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Büyükdere Çilingir Anahtarcı Anahtar Kilit Servisi firmamızın Tescilli Ticari Markası dır.

6 Yorumlar

  1. Mustafa 8 Kasım 2021
  2. Semih 17 Kasım 2021
  3. Kemal 25 Kasım 2021

Ekleme