Eskişehir Çilingir Göztepe

Eskişehir Çilingir Göztepe | Eskisehircilingir.Net

Çilingir servisimizle göztepede anahtar kilit çilingir hizmeti veriyoruz

Eskişehir Çilingir Göztepe

Size en yakın göztepe çilingir servisi biziz. Alanında uzman olmuş usta profesyonel çilingirlerimiz ile göztepe ve civarı mahallelerde hizmet veriyoruz. Bize en yakın mahalleler arasında göztepe, büyükdere, yıltıztepe ve kendi mahallemiz olan akarbaşı gelmektedir. Çilingirlere ihtiyaç duyulacak an belli olmadığı içinde biz bu mahalle sakinlerinin çilingir ihtiyacı duyduğu zamanlarda gece gündüz hafta içi ve hafta sonu da olmakla beraber kapı ve kilit açma çilingirlik hizmetlerimizi vermekteyiz. Eskişehirde göztepe mahallesinde çilingir hizmeti verdiğimiz diğer alanlar ise proferyonellik gerektiren çelik kasaların açımı ve anahtarlarının kopyalanmasıdır. Bunun dışında otomobil kapısı açma oto çilingir hizmetleri, daire giriş kapı kilitlerini açma arkasında anahtar unutulmuş olan çelik kapı kilitlerini açma, amerikan oda kapı kilitlerindeki topuzlu otel tipi tokmaklı kapı kilitlerini açma gelmektedir. Hasarsız kapı açmak için en etkili silahımız ise çilingir maymuncuk malzemelerimizdir. Tüm kapı ve kilit sistemleri için bu el aletlerine sahibiz. Bize ihtiyacınızda eskişehir çilingir sitemiz olan “eskisehircilingir.net” üzerindeki numaralardan iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Göztepe Çilingir Telefon Numarası

Göztepe mahallesinde anahtarcı çilingir ihtiyacınızda yandaki numaralardan bizleri arayabilirsiniz

Göztepeye en yakın anahtarcı olduğumuz için işyerimize uğrayarak anahtar kopyalatabilirsiniz. Yedek anahtar ihtiyacınızda elektronik ve mekanik anahtarların bünyemizde yedeklendiğini belirtmek isterim.

Mekanik ve şifreli bilyalı kilit anahtarlarını çoğaltma, çelik kapı ve çelik kasaların anahtarlarını çoğaltma, yedek olarak araç anahtarı immobilizer anahtar yedeklemesi firmamızda yapılmaktadır. Günümüzün en çok tercihi olan anahtarsız geçişde kullanılan göstergeç anahtar ve kartlarının kopyalamasınıda elektronik makinalarımız yardımı ile yapmaktayız. Uzaktan kumanda sistemlerinde kullanılan garaj kapı kumandaları otopark giriş kumandaları, otomatik kapı kumandası, kepen kumandaları ve otomasyon adı altında yapılmış olan birçok markanın orjinal kumandalarını yedekleyerek uzaktan kumanda ihtiyacınızı da karşılıyoruz.

Anahtarcılık ve çilingirliğin yanı sıra güvenlik konularındada hizmet sağlayan bir kuruluş olarak kapı kilitlerinizi koruma parçaları ile hırsızların açamaığı kapı haline getiriyoruz. Hırsız kilidi ve hırsız alarmı satış ve montajı yapmaktayız. Bina girişlerine kendi ürünümüz olan kartlı geçiş göstergeç ürünlerinin satış ve montajını yapıyor ve anahtarsız geçişin konforunu yaşamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Teknolojinin yeni ürünü olan desi parmak izli kapı kilitleri eskişehir yetkili servisi olarak parmak izli kilit satış montaj ve kullanım sonrası yetkili servisliği ile tüm eskişehirlilere parmak izi ile açılan kapı kilidi sistemlerini buluşturduk. Ahşap ve çelik kapı kilitlerinde kullanılan bu ürünü iş yerimizde inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

2 Yorumlar

  1. Erol Çetin 8 Aralık 2021

Ekleme