Kapı Kilitlerinde Göstergeç Dönemi

Kapı Kilitlerinde Göstergeç Dönemi

Göstergeç kapı kilitleri ve Apartman göstergeç sistemleri

Apartman Kilitlerinde Göstergeç Dönemi

Elektrikli kapı kilitlerinde kullanılan göstergeç cihazlarını genel olarak anlatacak olursak elektrikli kapı kilit sistemlerine bağlantı yapılarak göstergeç okuyucu cihaz hafızasına tanıtılmış kart yada manyetik anahtarların okuyucuya okutulması sayeninde anahtarsız bir şekilde takılmış olduğu kapı kilitlerini açmaya yarayan yeni nesil kilit sistemidir diyebiliriz.

Apartman kilitlerinde göstergeç dönemi bundan ilk 4-5 yıl kadar önce ilk kullanıcıları ile tanışmış olup kullanıcısının memnuniyetini yakalayarak günden güne birçok kapıda kullanımı hızla artış göstermiştir. Büyük şehirlerde, istanbul, anakara, izmir ve birçok şehirde toplu kullanım alanlarında, bina giriş kapıları ve kullanımı yoğun olarak bilinen site kapılarında bu ürün kullanıcısına sunduğu rahatlıktan dolayı ilgi gören bir üründür. Göstergeç sisteminin bu kadar ilgi görmesi ile bize günlük hayatda gerirdiği yeniliklerin dışında anahtar kullanım olayını ortadan kaldırmasıdır. Yani birden fazla kapıda kurulu olan göstergeçlerde tek anahtar ile tüm sisteme giriş çıkış sağlama imkanı sunmasıdır. Birden fazla anahtarın görevini yitirmesi ve tek bir manyetik anahtar yada kart yardımı ile bütün kapıların açılmasını göstergeç bize sağlıyor.

Göstergeç Sistemi Kullanımı

Halk arasında bilinen ismi ile göstergeç sistemleri kullanım kolaylığının yanı sıra giriş ve çıkışlarda anahtar kullanımını ortadan kaldırdığı için elinde sadece göstergeç anahtarı olan kişilerin binaya girişi sağlanacağı için güvenlikte arttırılmış durumdadır. Sisteme yöneticinin izni ve master cart ın yardımı olmadan anahtar yüklenemeyeceği için giriş ve çıkışlar otomatik olarak kontrol altına alınmış olur. Göstergeçlerin kapı kilitlerine montajı aslında o kadar zor olmadığı için ürünü alan bir kişi az bir elektrik bilgisi ile montajınıda kendisi yapabilir. Göstergeç montajı çok komplike bir olay olmadığı için bu yüzden elektrikli kapı kilidi olan tüm kapılarda bu ürünü kurup kullanabilirsiniz.

Göstergeç kapı kilitleri hakkında fiyat bilgisi almak için göstergeç fiyatları sayfamızdan ürünleri inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ekleme