Göstergeç de Kampanyalı Fiyatlar Eskişehir Çilingir de

Göstergeç Sistemleri Ürünlerimiz Fiyatlarımız

Manyetik Kart Fiyatları
Manyetik Kart Satışı

GÖSTERGEÇ Manyetik Kart Satış Fiyatları

Göstergeç sisteminde kullanılan manyetik kartlardır. Göstergeçin kullanıldığı kapılarda sisteme master card ile tanıtılarak kartlı geçiş sağlanmış olur. Giriş ve çıkışlarda anahtarsız kartlı geçiş manyetik kart ihtiyacınızda iletişime geçebilirsiniz. Göster geç kart fiyatları adede göre değişmektedir. Göstergeç Kart birim fiyatı 3.75 tl dir. Toplu alımlar için fiyat alınız.

Manyetik Anahtar Fiyatları
Manyetik Anahtar Satışı

GÖSTERGEÇ Manyetik Anahtar Satış Fiyatları

Klasik anahtar sistemini rafa kaldıran anahtarsız geçiş sağlayan göstergeç sistemlerinin manyetik anahtarlarıdır. Manyetik anahtar master kart ile yetkilendirildikten sonra ukuyucuya 5-10cm yaklaştırılmak sureti ile kullanılan alanın kapısını anahtarsız ve pratik bir şekilde açmanızı sağlar. Okuyucuya yaklaştırılmayan anahtarlar pasif durumdadır. Dışı plastik kaplama olan manyetik anahtarlar sudan ve çarpmalardan etkilenmezler ve uzun ömürlüdürler. 1 adet manyetik anahtarlık 1'den fazla göstergeç cihazına tanıtılarak oradaki sistemlerde de kullanılabilmesi sağlanmış olur.

Göstergeç Anahtar Fiyatları adede göre 3.50 tl - 3.25 tl - 3.00 tl olarak belirtilmiştir. Size en uygun kullanıcı kişi sayısına göre fiyat alınız.

Göstergeç Sistemi Fiyatları
Göstergeç Sistemi Satışı

GÖSTERGEÇ Sistemi Satış Fiyatları

Apartmanlar, iş yerleri ve siteler için kullanımı ve kurulumu gayet basit ve uygun fiyatlı bir üründür. Kartlı ve manyetik anahtarlı olarak sistem çalışmaktadır. Sistemin üzerinde bulunan soketler yardımı ile göstergeç sistemi montajı yapılabilmektedir. 220V girişini yaptıkdan sonra kilit bağlantı soketi ve manyetik okuyucu soketini takarak göstergeç sistemini aktif hale getirmiş olursunuz. Gayet kolay ve basit olan bu işlemden sonra size master card ile istediğiniz kişilere yetki vermek kalacaktır.

Ürün içeriğinde 1 ad. master card + 1ad. manyetik anahtar + 1 ad. okuyucu cihaz ve 1 ad. 220/12V güç kaynagı bulunmaktadır. Sisteme kullanabileceğiniz kadar göstergeç anahtar ve göstergeç kart ileve edilir. Manyetik kartlar ve anahtar fiyatları için arayabilirsiniz.

Akülü Göstergeç Sistemi Fiyatları
Akülü Göstergeç Sistemi Satışı

Akülü Göstergeç Sistemi Satış Fiyatları

Akülü göstergeç sistemi elektrikler kesildiğinde devreye girerek göstergeç sisteminin elektrik kesilde dahi kullanıma göre 3 - 4 saat daha çalıştıracak enerjisini sağlamaktadır.

Göstergeç sisteminin kurulumu ve montajında herhangibir değişiklik yapmanıza gerek kalmadan adaptör üzerinden sisteme kilit bağlantı soketlerini ve göstergeç okuyucunun soketlerini takmanız yeterli olacaktır. Akülü göster geç sistemi fiyatları 235.00 tl manyetik anahtarlar ise 3.50 tl den başlamaktadır. Detaylı bilgi ve fiyatlar için arayınız.

Göstergeç Manyetik Okuyucu Cihaz

Göstergeç Okuyucu Cihaz

Göstergeç manyetik okuyucu cihazı adaptörsüz olarak satmaktayız. Elektrik bilginiz varsa kullanılacak yerdeki 12V zil trafo çıkışlarını kullanarak göstergeç kartlı kilit bağlantısını yapabilirsiniz. Yada elinizde bulunan 12v Adaptörle bağlantı yapmanız mümkündür.

Adaptör ücreti ödemeden en ekonomik şekilde göstergeç sistemi kurulumu yapabilmeniz için kısa bir süreliğine Göstergeç Manyetik Okuyucu Cihaz Sadece: 85.00TL dir.

Ürün içeriği olarak içinde sadece manyetik okuyucu cihaz ve yetkilendirme yapmak için master Card çıkmaktadır. Göstergeç Anahtar 3.50 tl den, Manyetik Kartlar ise 3.75 tl den tek olarak satılmaktadır. Apartman ve siteler için veya toplu alımlar için fiyat alınız.

Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir

Şehir Dışı İçin Faturanız Ürünlerle Birlikde Kargo İle Gönderilir

Toptan Göstergeç Sistemi Ürün Satışımız Vardır

Türkiye Geneli Ürün Satışımız Vadır

Ürün Satışı Yaptıgımız İller; Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, KahramanMaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Urfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak