Oto Yedek Anahtar

Otomobil Yedek Anahtar Çoğaltma

Her Marka ve Modelde Araçlar İçin Kapı ve Kontak Anahtarı Çoğaltıyoruz

Eskişehir Oto Anahtarcı

Eskişehir’de oto anahtarı kopyalama, oto anahtarlarını çoğaltma yedek kapı ve kontak anahtarı ihtiyacınızda iş yerimiz hizmetinizdedir. Oto anahtarları mekanik ve elektronik oto anahtarları diye 2 sınıfa ayrılmıştır. Biz ise hem kapı kilidini açan mekanik anahtarları hemde aracın çalışmasını sağlayan çipli oto kontak anahtarlarını bilgisayar destekli makinalarımız ile kopyalıyoruz.

Mekanik anahtar sınıfında yer alan oto anahtarları işin mekanik kısmı ile ilgilidir. Yani işlevi sadece kontak veya kilit şifresini çevirmektir. Bu anahtarlar genelde kapı kilitlerinde tercih edilir. Mekanik anahtar kapı kilidinin şifresini açıp kilidi çevirdiği gibi oto kontak şifresini de açarak kontağı da çevirir. Mekanik anahtar olduğu için yani içerisinde elektronik veri bulunmadığı için mekanik anahtar immobilizer olan araçların kontağını çevirmiş olsa da aracı çalıştırmaz.

Yukarıda bulunan iki ayrı resimi inceleyecek olursak sol resimde yer alan araç anahtarları elektronik anahtar dediğimiz çip yazılımlı immobilizer anahtarların bulunduğu bir resimdir. Sağda ki resimde ise klasik düz anahtar modeli olan ve sadece kapı kilitlerini bagaj kapısını yada benzin deposunu açmaya yarayan oto anahtarları yer alır. İçerisinde elektronik aksam olmadığı için bu anahtarlar sadece mekanik şifrenin açılmasında kullanılır.

Oto Anahtarı Kopyalama İşlemi

Oto anahtarı kopyalarken ve yedek oluştururken mekanik yada elektronik farketmez bu anahtarlarda makina ile diş açma işlemi uygulanır. Diş açılan anahtara elektronik veri takılmadığında mekanik olarak kalır. Mekanik anahtar içerisine elektronik çip yani immobilizer yazılım yüklendiğinde ise elektronik anahtar olarak aracı çalıştırması sağlanmış olur.

Eskişehir oto anahtarcı olarak firmamız sizlere elektronik ve mekanik otomobil anahtarı ihtiyacınızda yedek anahtar kopyalama hizmeti veriyor. Tek kalan oto anahtarları kaybolduğunda işiniz daha da uzar. Hem zamanınız gider hemde cebinizden yüksek ücretler çıkar. Bu yüzden oto anahtarınız tek ise muhakkak bir tane yedek yaptırınız.

Otomobilinize yedek anahtar yaptırmak için geldiğinizde mekanik veya elektronik anahtarın yedeğini aynı günde sizlere araç üzerinde test ederek çalışır vaziyette teslim ediyoruz.

Firmamızdan yedek araç anahtarlarınızı yaptırabildiğiniz gibi aracınızın kapıları kilitlendiğinde otomobil kapısı açma oto çilingir hizmeti alabilirsiniz.

Araç anahtarları zaman içerisinde deforme olur. Anahtarları kırılır, anahtar kapları aşınır ve kumanda basma tuşlarının lastikleri delinir. Bu gibi oto anahtar problemlerinizde oto anahtarlarının kaplarını yenileyerek çalışır hale gelmesini sağlarız. Çalışmayan oto kumandalarını tamir ve elektronik switch lerini yenileme ve lehim işlemleri yine firmamızda yapılmaktadır. Kumanda pili biten oto anahtarları için yeni pil değişimi yapıyoruz.

Oto yedek anahtar çektirme yedek kontak anahtarı ve kapı kilit anahtarı çoğaltma ihtiyacınızda iş yerimize bekliyoruz. Aracınız ile gelip yeni anahtarınızı deneyerek bizden alabilirsiniz.

Ekleme