Ofis Çilingir

Ofis Çilingir Hizmeti

Ofis Kapısı ve Amerikan Kilit Açma Servisi

Ofis Çilingir

Ofis kapıları iç mekan kapıları olarak bilinmektedir. Bu kapılar genelde ahşap tarzda yada amerikan kapı tarzında monte üretilip ofis ortamının havasını bozmayacak şekilde bulunduğu ortama en uygun renk ve modelde seçilerek kullanıcısının hizmetine sunulur. Bu kapılarda kullanılan kilit sistemlerine değinecek olursak genelde standart bir yapıda ya amerikan kilit (topuzlu kilit) yada klasik kollu kilit tercih edilmiştir. Otel tipi amerikan kapı kilitlerinin sarı ve saten renklerde çeşitleri var olup istenilen renk seçeneği bu kapılarda kullanılırken, klasik kollu kilitlerde ise yine kol ortam ve kapıya uygun olarak değişik renklerde kullanılmaktadır. Klasik kapı kilitleri ile otel tipi kilitler arasındaki fark ise kapı kilitlerinden kaynaklanmaktadır. Her 2 kilidide anahtar yardımı ile kilitleme şansımız varken bu her 2 kilidinde anahtarla kilitlendikden sonra arıza yapması ve kilitli kalması gibi bir durumda söz konusu olabilir.

Ofis kapılarındaki kilitler için ofis çilingir hizmeti vermekteyiz. Kapı kilidinin netarz bir kilit olması bizim için önemli bir konu değildir. Anahtar yuvasından kilitlenen kapıların hepsinde olduğu gibi bu kapılardada kilit açma işleminde maymuncuklarımızı kullanarak kapı ve kilide zarar vermiyoruz. Biz eskişehir çilingir olarak tüm kapı ve kilit sistemleri için ustalarımız ve maymuncuk (çilingir el aletleri) miz ile ofis kapıları için sizlere kapı açma hizmeti veriyoruz.

Topuzlu Kilit Değiştirme

Ofis kapılarında kullanılan topuzlu kilitlerin arıza yapması durumunda bu kilitlerin değişimi montaj işleminden anlamayan kişiler tarafından yapılması zor bir işdir. Topuzlu kilit değiştirme işleminde püf noktasını bilmeden montaj yapan bir kişi kilit değişiminden sonra kapının kilitli kalmasını bile sağlayabilir. Bu yüzden topuzlu kilit değişimi için montaj bilgisine sahip bir usta ile çalışılması sizi olabilecek bir kilitli kalma vakasından kurtaracaktır…

Ekleme