Kilit

Kilit | Kilidin Tarihi | Günümüzde Kilitler | Kilit Firmaları

Kilit çeşitleri – Kapı kilitleri – Çelik kapı ve ahşap amerikan oda kapısı kilidi

Kilit

İlk kilidi eski Mısırlılar’ ın kullandığı bilinmektedir. O dönemin şartlarında yapılan kilitler ahşap malzemeden üretildiği için kolaylıkla açılabiliyordu. Daha sonra kilit sistemleri geliştirilmiş ve yenileri üretilmiş. Mısırlılardan esinlenerek linus yale kilit üretiminde farklı bir sistem geliştirerek daha moder olan pimli şifreli olarak yale kilidi üretmiştir.

Günümüzde Kilitler

Günümüzde son teknoloji kullanılarak parmak izli kilit, uzaktan kumandalı kapı kilitleri manyetik anahtarlı göstergeç kilit sistemleri ve göz tanıyabilen iris göz kontrol sistemli kilitler üretilmiş ve kullanılan yerlerde yüksek güvenlikli giriş ve çıkış sağlanmıştır.

Escan Anahtar Kilit Güvenlik Sistemleri

Kapı kilitleri ihtiyacınızda, ahşap kapı kilitleri, çelik kapı kilitleri, amerikan kapı kilitleri, oda kapısı kilitleri, dükkan kapısı kilidi, demir kapı kililitleri, apartman girişlerine elektrikli kilit çeşitleri, emniyet kilitleri, asma kilit, hırsız kilidi ve kapı kilit koruma sistemleri ile hizmetinizdeyiz.

Satış ve Montajını Yaptığımız Kilit Markaları

Kale kilit ve kale kilidi çeşitleri, ito kilit ve ito kilidi çeşitleri, Daf kilit ve daf kilidi çeşitleri ,Şahsuvar kilit ve Şahsuvar kilidi çeşitleri, Sebu kilit ve sebu kilidi çeşitleri, Fors kilit ve fors kilidi çeşitleri, Tekay kilit ve tekay kilidi çeşitleri, Dmk kilit ve dmk kilidi çeşitleri, amerikan kapı, oda kapısı, işyeri ve büro kapıları, ahşap ve çelik kapılar için anahtar kilit çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

2 Yorumlar

  1. Mert 17 Ağustos 2020

Ekleme