Gizlilik Politikası | Eskisehircilingir.Net

Eskişehir Çilingir sitesini kullandığınızda, sayfadaki bilgiler firmamızı açıklayıcı bilgiler olup bu sayfada yer alan metinleri okurken siteye güvenebilirsiniz. Bu Gizlilik Politikası genel anlamda yazılan ve aktarılan bilgilerin hangi amaçla toplandığını ve bu bilgilerle ne yapıldığının anlaşılması hakkında fikir vermeye çalışır. Aşağıda yer alan bilgiler bazı durumlar için önemli olabilir.

Kıasaca Gizlilik Politikamız

Eskişehir Çilingir sitesi üzerinden yaptığınız veri girişlerinde bilgiler koruma altına alınır ve Kişisel bilgileriniz hiç bir şekilde kötüye kullanılmaz. Resmi makamların ve yasanın emrettiği durumlar hariç, kişisel iletişim bilgileriniz 3. şahıslar ile asla paylaşılmaz.

Eskişehir Çilingir sitesine üye olmak istemeyenlerin mail adresleri kötüye kullanılmaz ve kişilere istenmeyen e-mail mesajları gönderilmez.

Sitemiz üzerinden mail yolu ile bilgi edinmek ve sorulan soruların cevapları hakkında bilgi sağlamak için mail yolu ile kişiler konu hakkında bilgilendirilebilir.

Eskişehir Çilingir Gizlilik Beyanı

Anahtar kilit ve çilingir hizmeti veren firmamız genelde ağırlıklı olarak kapı açma kilit açma konularında hizmet vermektedir. Eskişehir çilingir olarak biz bu yazılarımızda müşterilerimizin edinmesi gerektiği kadarı ile bilgi paylaşımı yapmaktayız. Kapı ve kilit açma işinde aşırıya gidip gizliliğin ihlali tarafımızca yapılamaz, bu doğrultuda bizden bu konunun detayı hakkında bilgi edinmek isteyenlere kapı nasıl açılır, kapıyı nasıl açarım, anahtarsız kilit nasıl açılır maymuncuk nedir ve maymuncuk ile kilit açma yöntemleri hakkındaki bilgilerin detayları kişilerin hak ve hürriyetini zora sokacağı için bu bilgiler halka işfa edilemez. Bu doğrultuda yapılacak olan hizmeti ustasında almak en doğrusu olup bu bilgiler Eskişehir Çilingir Ustaları tarafından gizli tutulur.

Site üzerinden yapılan aramalarda yapılan aramaların istatistiğini tutmak ve en fazla eğilim gösteren aranmalar konusunda yeni içerik oluşturmak şeklinde istitistiklerden faydalanılır. Eklenen her konu, okuyucusu tarafından belli bir sayfada kalırlık oranına sahiptir bu da sayfada geçirilen süre anlamına gelir. Sayfalarda geçirilen süreler eklenen konunun ilgi görüp görmediği hakkında fikir vereceği gibi, ilgili konunun geliştirilmesinde ve/veya benzer konuların eklenmesinde kullanılabilir.

Ayrıca yapılan yorumlardan da yola çıkılarak yeni çıkarımlar elde edilebilir. Yorumlarda bulunan yorumcuların yorumlarında belirttikleri talepler, yeni konuların eklenmesinde fikir oluşturabilir. Ayrıca Eskişehir Çilingir’in Gizlilik Politikaları arasında şu başlıklara da açıklamalar getirilebilir.

Çocuklar Hakkında Gizlilik Politika

Eskişehir Çilingir, ebeveyn izni doğrultusunda çocukların internet ortamında bilgi araştırma ve edinmesini haklarını ebeveynin gözetiminde vermiş olduğu eğitimler ışığında araştırma yapmayı tavsiye eder. Çocuklar, ebeveyn veya veli izni olmadan Eskişehir Çilingir internet sitesine bilgi girişinde bulunmamalıdır. Eskişehir Çilingir, hiçbir şekilde bilerek yasal yollar ışığında çocuklardan kişisel bilgi toplamayacak veya hiç bir şekilde kişi bilgilerini izinsiz olarak üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır.

Güvenlik Hakkında Gizlilik Politika

Eskişehir Çilingir, kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamaya özel olarak önem verir.

Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Gizlilik beyanımızdaki herhangi bir değişiklik anasayfamızda veya uygun gördüğümüz diğer yerlerde ilan edilecektir. Değişiklik hakkı alt satırda yazdığı gibi yayıncının insiyatifindedir

Bilgi Edinme Hakkı

Gizliliğin korunması ve kişisel bilgilerinizin saklanması hakkında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanılan Dil ve Üslup

Site içindeki makalelerde kullanılan dil ve üslup her okuyucunun anlayabileceği düzeyde basit ve sade şekilde anlatılmaya çalışılmıştır. Edindiğimiz bilgi ve tecrübenin aktarıldığı bu internet sitemizde, kullanıcılara bazı teknik ve uygulanmış bilgiler verilmiştir. Kullanıcının burada anlatılanları uygulaması ve uygulamaması tamamen kendi insiyatifindedir. Uygulanan göntem kendi deneyimlerimize dayalı olarak yazılmış olup kişilerin bilgilendirilmesi sağlanmıştır. Bu sebeple, yanlış anlaşılma ve bu anlaşılmanın yanlış şekilde uygulanması sonucu yaşanabilecek olan her türlü hata ve zarar uygulayıcısına ait olup, eskişehir çilingir bundan sorumlu tutulamaz.

Her ziyaretçinin yukarıdaki Gizlilik Politikasını okumuş olup bu gizlilik politikamıza uyacağı kabul edilir. Bu sayfada yazılanlar yayıncının düzenlemesi ile zaman içinde değişikliğe uğrayabilir. Gizlilik Politikasında yapılacak olan değişiklikler yayıncının insiyatifindedir.

Eskişehir Çilingir wordpress, aspx php, html gibi pek çok yazılım ve altyapıyı kullanıyor olabir bu nedenle kullanılan alt yapıdan kaynaklanan çerez kullanımlarından dolayı sorumlu tutulamaz. Eskişehir Çilingir olarak Gizlilik Politikasında kullanıcılara tavsiyemiz gizliliğiniz ile ilgili, önemsediğiniz kişisel kurallara uyunuz.

Son Güncelleme: Mayıs 2016