Eskişehir Çilingir Önerileri

eskişehir çilingir önerileri
eskişehir çilingir önerileri

Eskişehir çilingir önerileri başlıklı bu yazımızda size bir takım önemli olabilecek bilgilerden söz etmek isterim. Bu öneriler kapı kilitleri ve kapıların hırsızlara karşı korumalı hale getirilmesi ve kapıların hırsızlar tarafından açılamamasını sağlayacak bir takım önlem uygulamalarıdır.

Eskişehir çilingir olarak biz hırsızlık olayı yaşanmış olan kapılara anahtar ve kilit değişimi için gitmekteyiz. Bu gittiğimiz kapılarda ise bazı olaylara şahit olmuşuzdur. Kapı kilitli ve yada kilitsiz olsa da hırsızlar bu kapı kilitlerini açabilmekte ve ev iş yeri apart ve suit dairelere girerek hırsızlık girişiminde bulunmuşlardır.

Kapınızı mutlaka kilitleyip evinizden çıkınız: Kilitli olan kapılar hırsızlar tarafından kilit göbekleri ve kilit arasına cisim sokarak kanırtma yöntemi ile açılabiliyorsa kilitli olmayan bir kapının açılması daha kısa sürecek ve dakikalar içerisinde evinize girilecektir unutmayınız!!

Kapı barelini koruma altına alınız: Dışa çıkıntılı kapı barelleri hırsızların en sevdiği bir barel tipi olup hırsızlar bu çıkıntı kısımlardan tutarak kapı göbeğini kırmakta ve kilitli kapıları bile açarak evlere girmektedir. Bunu önlemek için barelinizi Tuzaklı Bareller ile değiştirebilir veya barelin kırılmaması için koruma altına alabilirsiniz.

Kapınıza Tırnaklı Koruma Sistemi Taktırınız: Kendi ev kapılarımızda kullandığımız tırnaklı kapı koruma sistemlerini sizde kapınıza mutlaka taktırınız. Bu ürün kapı ve karşılığına takılan bir parma olup kapı kapandığında bu parça profiller iç içe geçerek kapının arasına cisim sokulmasını önler ve bu sayede kapı kilidine hırsızlar ulaşamaz, Kredi kartı ve pet şişe veya levye sokamadıkları için kapıları açamazlar.

Eskişehir çilingir önerilerini dikkate alınız: Bu önerilerimiz başımızdan geçen olaylar ile ispatlanmış olup bir kapıda hırsıza karşı koymanın tek yoludur. Hırsıza karşı kapı koruması ile biz kendi ev kapılarımızı koruma altına almışken siz değerli müşterilerimizin de bu ürünlerden faydalanmasını da sağlıyoruz. Tüm bu ve buna benzer ürünler ve hizmetler için bizi eskişehir çilingir telefonlarımızdan arayarak bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Ekleme