Eskişehir Çilingir İkieylül

Eskişehir Çilingir İki Eylül | Eskisehircilingir.Net

Çilingir servisimiz tüm eskişehirde anahtarcı çilingir hizmeti veriyor

Eskişehir Çilingir İki Eylül

Çilingirlik mesleği eskiden beri günümüze kadar gelen bir meslektir. En çok ihtiyaç duyduğumuz esnaflardan birisi olarak bildiğimiz çilingir kapıda kaldığınızda yada kilidiniz arıza yaptığında sizlere en kısa sürede hizmet vererek kapı ve kilit sıkıntınızı gidermek sureti ile sizleri kapıda kalmaktan kurtarır. İkieylül çilingir servisimiz kapıda kalanlar için usta çilingirlerimiz yardımı ile sizleri kapıda kalmaktan kurtarıyor. Kilit açma işleminde hasarsız kapı kilitlerini çilingir alatlerimiz yardımı ile açmaktayız. Çelik kapı kilidi açma, oto çilingir hizmeti ve kasa çilingir ihtiyacınızda yapmanız gereken sadece bizi eskişehirin çilingir sitesi eskisehircilingir.net üzerindeki numaralardan aramanız yeterlidir.

İkieylül Çilingir Telefon Numarası

İki Eylül caddesi ve civarı anahtarcı çilingir ihtiyacınızda yandaki numaralardan bizleri arayabilirsiniz

Çilingirlik hizmetleri dışında kapı anahtar ve kilitlerini değiştirme, hırsızlardan korunma amaçlı kapı kilit ve koruma sistemleri montajı yapıyoruz. Otomatik kapılarda kullanılan otomasyon uzaktan kumandalarını çoğalmaktayız. İşyerlerindeki kepenklerin kumandaları, bariyer kumandası, otomatik kapı ve garaj kumandaları için kumanda yedekleme ve orjinal markaların dolu uzaktan kumandalarının satışı yapmaktayız.

Apartman girişlerine kartlı geçiş sistemi kurulumu ve elektronik anahtar ve kartların kopyalanması, yedek anahtar oluşturme ve uzaktan kumandalı kapı kilit montajı hakkında hizmetimiz vardır. Eskişehir parmak izli kapı kilitleri yetkili servis ve satış bayisi olarak ahşap ve çelik kapılara parmak izi okuyuculu kilit montajı ve montaj sonrası servislik hizmeti veriyoruz.

İş yerimize uğrayarak detaylı bilgi alınız.

Ekleme