Eskişehir Anahtarcı

Eskişehir Anahtarcı | Eskisehircilingir.Net

Anahtarcılar arasında öncü firma eskişehir anahtarcı sitesi

Eskişehir Anahtarcı

Kapısı olmayan bir ev halay edilmediği gibi anahtarı olmayan bir kilitde hayal edilemez. Teknoloji günümüzde nekadar gelişmiş olsada elektronik sistemlerin yanında daima bir mekanik sistem vardır. Kapı ve kilit sistemleri bizleri hırsızlara karşı koruma altına alırken hırsızlardan korunmak için kilitleyip gittiğiniz kapının açılmadığı aşikardır. Peki böyle bir durumda kapınızı kilitledikten sonra anahtarlarınız kayıp olursa ne yapmanız gerekir hiç düşündünüz mü ?

Eskişehirde kapı ve kilit sistemlerinde usta isim olmuş firmamız sizlere eskişehir anahtarcı ihtiyacınızda servis araçları ve usta elemanları vasıtası ile hizmet vermektedir. Sınıfındaki tüm belgelere sahip olan usta çilingirlerimiz profesyonel kapı kilidi açmada kullanılan çilingir malzemelerimiz ile ahşap kapı ve çelik kapı kilitlerini ustalıkla hasarsız bir şekilde açmaktadır. Kilitli kapı kilitlerini açmak için özel olarak üretilmiş olan maymuncuklarımız ile kapı kilidi açma işleminde kapıya ve kilitlere zarar vermiyoruz.

Kapsamlı olarak sürdürdüğümüz bu hizmetlerin başında çelik kapıların açılması gelmektedir. Gece ve gündüz olarak çilingir ihtiyacı duyduğunuzda firmamız sizlere eskişehir anahtarcı olarak hizmet sağlamakta olup oto kapısı açma otomobil çilingir ve para kasası açma çelik kasa çilingir hizmeti vermektedir. Yeni taşındığınız bir evde yada arızalanan bir kapıda anahtar ve kilit değişimi yaptırmak sizi ileride yaşanabilecek olumsuzluklara karşı koruma altına alacaktır. Firmamız markalı ürünleri bünyesinde barındırdığı için kapı ve kilidinize en uygun olan kilit sistemleri ile değişim yaparak sizlere anahtarcı hizmeti sunmaktadır.

Anahtar Kilit Hizmetlerimiz

Uzun yıllardan beri anahtarcı sektöründe faaliyetlerini sürdüren firmamız teknolojinin getirdiği yenilikleri müşterilerinin hizmetine sunan nadir firmalardandır. Bunlara en iyi örnek ise eskişehirde uzun yıllardır satış montaj ve servisliğini yaptığımız parmak izi okutmalı kapı kilitleridir. Anahtar kullanımını ortadan kaldırarak parmak iziniz ile kapı kilitlerini açmak artık çok kolay. Bu ürünlerin dışında bina girişlerine kartlı geçiş sistemi kart okuyuculu göstergeç cihaz kurulumları ve satışı yine eskişehirde öncü anahtarcı firmamız tarafından yapılmaktadır.

Mekanik ve elektronik anahtarların çoğaltılması ve uzaktan kumandalı otomasyon sistemleri kumandalarının kopyalama hizmeti yine firmamız tarafından yapılmaktadır. Kepenk kumandaları, garaj kumandası, otomatik bahçe kapılarının sürgülü motorlu kapı kumandaları yine teknik personellerimiz aracılığı ile çoğaltılmaktadır. Bariyer ve garaj sistemlerinde kullanılan orjinal kumandaların satışınıda yapıyoruz. Orjinal olarak satışını yaptığımız alman malı, italyan ve yerli uzaktan kumanda markalarımız; bft kumanda, nees kumanda, nice kumanda, almatic kumanda, remco kumanda, ditec kumanda, elero kumanda, cuppon kumanda, scorpion kumanda, desi kumanda çeşitleri bu markalardan bazılarıdır.

Oto Anahtarı Kopyalama

1995 yılından itibaren artık birçok aracın anahtar sistemi hırsızlığa karşı kodlanmış bir yazılım sistemi ile koruma altına alınmıştır. İmmobilizer anahtar diyede bilinen bu anahtarlar araç marka ve modeline göre değişiklik göstermekte olup aracım modeli ve yaşına göre anahtar kopyalama işlemi değişmektedir. Eskişehirde çipli ve çipsiz oto anahtarlarının yedeklenmesi eskişehir anahtarcı firmamız tarafından sağlanmaktadır. İmmobilizer oto anahtarlarının dışında oto anahtar kabı değişimi, yıpranmış kumanda kaplarının yenilenmesi tuş takımlarının değişimi ve uzaktan kumanda tamirleri yine firmamız tarafından yapılmaktadır.

Tüm bu hizmetlerden faydalanmak için yapmanız gereken şey eskişehir anahtarcı sitesi olan www.eskisehircilingir.net sayfamızdaki iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmaktır…

Ekleme